Санітарна  обробка кулера

Санітарна обробка кулера

Ціна: 200.00 грн.

Своєчасна профілактика — запорука Вашого здоров'я та довговічності кулера

Компанія «Еко-Сервіс» пропонує санітарну обробку, профілактику та очищення кулера.

Санітарна обробка кулера — важлива профілактична операція, яка є запорукою довгої та надійної служби апарату, а також ґарантує те, що кулер буде завжди наливати чисту воду.

До чого може призвести несвоєчасна профілактика?

  • Виникнення накипу. В ході експлуатації апарату на елементах, які контактують з водою, неминуче утворюється накип. З часом в його пористій структурі з'являються та розмножуються шкідливі бактерії. Також накип може пошкодити нагрівальний елемент та перешкоджати нормальному нагріву води.
  • Виникнення слизу. Слиз може виникнути внаслідок випадкової появи бактерій. Водне середовище сприяє їх розмноженню. Виникають колонії бактерій, які й утворюють слиз. В такому випадку уся вода, яка надходить через такий кулер, буде містити слиз.

В багатьох країнах існує вимога, яка зобов'язує клієнтів проводити санітарну обробку та очищення кулерів не рідше одного разу на 3 місяці. При вживанні води з нашого асортименту ми рекомендуємо проводити санітарну обробку не рідше, ніж раз на півроку.

Важливо розуміти, що стан кулера залежить, в першу чергу, від Вас. Регулярна санітарна обробка та очищення кулера — це економічний спосіб зберегти високу якість води та збільшити термін служби апарату.