Еко йод — корисно

Для зміцнення імунітету

Ліквідація дефіциту йоду - одна з найважливіших проблем людства, яку намагаються вирішити на протязі багатьох десятиліть, але вона залишається актуальною і сьогодні, особливо в таких екологічно небезпечних регіонах, як більша частина України після чорнобильської аварії. Йод повинен надходити в організм людини постійно протягом всього життя. Добова потреба людини в йоді складає 100 мкг (для вагітних - до 250 мкг).Покращення імунітету

Основні функції йоду в організмі: зміцнення імунної системи; зниження ризику розвитку ракових захворювань; зменшення концентрації в організмі важких металів і радіонуклідів; регуляція розумового розвитку у дітей; регуляція температурного режиму організму; організація всіх життєвоважливих процесів в організмі людини.

Оптимальний варіант вирішення цієї проблеми - регулярне споживання питної води збагаченої йодом, так як зайвий йод може виводитися тільки з водою і тільки таким способом можна досягти необхідної концентрації цієї речовини в організмі.

Використана при виробництві води унікальна технологія збагачення, дозволяє забезпечити організм людини йодом, гарантуючи неможливість передозування. Це унікальний випадок, коли людині вдалося повністю відтворити природний процес споживання йоду. Вода з йодом не має яскраво вираженого запаху і присмаку. Вода призначена для пиття, приготування їжі, чаю, кави та інших напоїв.

Збагачена йодом вода — дієва профілактика для щитовидної залози, кровообігу і психічного стану людини.

 

Перейти в магазин>>